The Witcher’dan Öncesini Konu Alan Blood Origin’e Yeni İsimler Katıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Netflix’te yayınlanan ve şimdiden birçok kişinin ikinci sezonunu beklediği The Witcher’ın öncesini konu alan Blood Origin dizisinde oynayacak bazı oyuncuların isimleri belli oldu.

Cursed ve Fallen Kingdom’den bildiğimiz Sarah O’Gorman ile Close ve Born of War’u tanıdığımız Vicky Jewson’un yönetmenliğini yapacağı projede yeni isimler şu şekilde görünüyor:

The Witcher: Blood Origin’de kimler yer alıyor?

Parmak basmak gerekir ki The Witcher 3: Wild Hunt’tan bildiğimiz kötü ana karakter Eredin de bu dizide yer alıyor. Her ne kadar daha önceden bununla alakalı bazı dedikodular duysak da artık kesinleşmiş oldu diyebiliriz.

Blood Origin

The Witcher: Blood Origin, Netflix platformunda altı bölümden oluşacak ve Andrzej Sapkowski’nin kitaplarından 1.200 yıl öncesini konu alacak. Kürelerin birleşiminin nasıl gerçekleştiğini, bunun yanında insanların, elflerin ve canavarların dünyalarının birbirine karıştırdığını göreceğiz. Ayrıyeten, dizide ayrıca şimdiye kadar yaratılmış ilk witcher ile de tanışacağız.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image