Ubisoft E3 2021 Sunumu Ubisoft Forward’da Hangi Konulara ve Oyunlara Değinecek?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, E3 konferansının bir parçası olacak olan Ubisoft Forward sunumu hakkında daha fazla bilgi verdi. Görünüşe göre Ubisoft Forward, pre ve ana konferans olmak üzere iki bölüme ayrılmış gibi duruyor.

12 Haziran TSİ ile 21:00’da gerçekleşecek olan pre-sunumda; For Honor, Trackmania, The Crew 2, Brawlhalla, Watch Dogs: Legion ve daha birçok oyun hakkında güncellemeler sunulacak. Pre-sunumun ardından ise TSİ ile 22:00’da ana sunum gerçekleştirilecek ve Ubisoft’un büyük çaplı oyunları hakkında önemli duyurular yapılacak ve bizlerin kaçırmak istemeyeceği sürprizler olacak.

Bu sunuma, daha önce Rainbow Six Quarantine olarak bilinen Rainbow Six serisinin bir sonraki oyununa ilk resmi bakış ve Far Cry 6 ve Riders Republic’e ait yeni oynanış videoları da büyük ihtimalle dahil olacak. Ayrıca Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla and Rainbow Six Siege gibi “canlı” yapımlarına da gelecek olan içeriklerini tanıtacak.

TSİ ile 23:00’da ise Ubisoft Forward, oyuncuları oyunun en önemli sorunları hakkında bilgilendirmek için bir Rainbow Six Siege Topluluk brifingi gerçekleştirecek ve Siege geliştiricileriyle en son Operatör Thunderbird’ü nasıl tasarladıkları konusunda derinlemesine bilgi verecek.

Ubisoft’un EMEA yönetici direktörü Alain Corre: “Bu yılki dijital E3 etkinliğinin bir parçası olarak Ubisoft Forward’a yaklaşan oyunlarımız ve kadrolarımız hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

“Bu, sektörümüz için her zaman merakla beklenen bir andır ve yeni içerik ve kreasyonları kutlamak için bir fırsattır. Tabii ki birkaç sürprizi de unutmadan, her tür oyuncu için bir şeyler içeren bu kadar çeşitli bir oyun portföyünü sergilemekten gurur duyuyoruz.”

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image