Ubisoft’tan Yeni Bir Blade Oyunu Geliştiriyor İddialarına Yanıt Geldi

Ubisoft, Twitter hesabı üzerinden Blade oyunu üzerinde çalışmadığını açıkladı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
blade ubisoft

Geçtiğimiz saatlerde Ubisoft ve Marvel‘in yeni Blade oyunu üzerinde çalıştıkları iddialarını sizlere kaleme aldığım haberde bahsettim. Her ne kadar bu durum yalnızca iddiadan ibaret olsa da hayranlar ve basında gündem olmayı başardı.

Tüm iddialar ise tamamen Detroit: Become Human‘da rol alan Edwin Gaffney, geçtiğimiz günlerde kendisinin ve oyuncu arkadaşı Alex Martin‘in yer aldığı fotoğrafını sosyal medya hesabında yayınlamasına dayanıyor. Bu gönderi de, Marvel yazsının olması, Kasım 2023’te vizyona girecek Blade filmini yöneteceğini onayladığı Bassam Tariq‘ın yer alması ve karakterin en sevdiği kılıcın fotoğrafta yer alması iddiaları güçlendiriyordu.

1 3

Ubisoft, Blade Oyunu Geliştiriyor İddialarına Yanıt Verdi

Ancak ne yazık ki durum öyle değilmiş. Ubisoft, konuyla alakalı resmi Twitter hesabı üzerinden hayranları üzecek açıklamayı yaptı. Firma Marvel ortaklığında, yeni Blade oyunu üzerinde çalışmadığını resmen açıkladı. Bu durum tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret.

Söylentileri böldüğüm için üzgünüm, bir Blade oyunu yapmıyoruz ama @MarvelStudios
‘deki arkadaşlarımızın gelecek yılın filmi için neler hazırladığını görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ayrıca firma, gelecek yıl vizyona girecek olan film için oldukça heyecanlı olduklarını da belirtti. Belki ileride bu karakterin oyununu görebiliriz. Marvel, filmin performansına göre karaktere özel oyun yapmaya karar verebilir.

İlginizi Çekebilir: SATIN ALMADAN ÖNCE: Saints Row’un Yeni Oyunu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir