Vampire: The Masquerade – Swansong İçin Yeni Sinematik Ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Nacon Connect etkinliğinde Fransa merkezli bağımsız oyun geliştiricisi olan Big Bad Wolf‘un yeni RPG oyunu Vampire: The Masquerade – Swansong için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda, kısa oynanış da gösterildi. Ancak fragman daha çok, Galeb adlı imparatorlukların yükselişini ve batışını görmüş kadar yaşayan bir vampire odaklanıyor.

Galeb, oynanabilir 3 karakterlerden biri olacak. Bu karakterlere istediğimiz zaman geçiş yapabilsek harika olur. Bu oynanabilir karakterlerden biri kadın, diğer iki karakter erkek olacak gibi gözüküyor. Size de tanıdık geldi mi? E3’de yayınlanan Vampire: The Masquerade – Swansong fragmanı ise bir anne vampire odaklanıyordu.

Vampire: The Masquerade – Swansong, yakında Epic Games Store, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını yapacak.

Vampire: The Masquerade – Swansong‘ın Tanıtım Bülteninden

Çok sevilen rol yapma oyunu baz alınarak, bu alanda uzman kişilerce geliştirilen Vampire: The Masquerade – Swansong, her seçiminizin üç ana karakterin ve Boston Kamarası’nın kaderini belirleyeceği hikâye tarzında bir rol yapma oyunudur.

KARANLIKLAR DÜNYASINA HOŞ GELDİN

Vampirler gerçek olsaydı ne olurdu? Ya bu kana susamış avcılar birbirine karışmış topluluklar içinde gizlice yaşıyor ve binlerce yıldır bir komplo planlıyor olsalardı? Peki ya sen de onlardan biri olsaydın?
Vampire: The Masquerade‘de, gerçek ve olağanüstü arasındaki çizginin sürekli bulanık kaldığı bu karmaşık dünyadaki cazibeli yaratıklar olarak oynayacaksın.

KALPLERİ HIZLA ÇARPTIRAN GERİLİM

“Kuğu” lakaplı Hazel Iversen, Boston Kamarası’nın yeni prensesidir. Katı mizacını nazik tavırlarıyla gizleyen Hazel, gücünü kanıtlamanın ve geceleri dolaşan bu yaratıkları insanlardan gizli tutmaya dayalı Masquerade denilen vampir yasasına uyulmasını sağlamanın peşindedir. Fakat hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Komplo, cinayet ve güç kavgaları söylentileri arasında, gölgeler içinde çalışarak tarikatını Boston’ı kaosa sürükleyen soruşturmalardan korumalısın.

3 ORİJİNAL VAMPİR OLARAK OYNA

Her biri 100 yaşından büyük 3 vampir olarak oyna. Birbirine dolanan kaderleriyle oyunda ilerle, farklı bakış açılarından bak ve karakter sayfalarını kullanıp yalanlarla doğruları birbirinden ayır. Her karakterin kendi yaklaşımına göre ayrı ayrı geliştirebileceğin kendilerine has vampir becerileri ve disiplinleri bulunuyor.
Korkutmayı mı, baştan çıkarmayı mı, yoksa gizliliği mi seçeceksin? Kana susamışlığını giderebildiğin sürece bu karar senin.

SONUÇLARI OLAN OYNANIŞ

Eşsiz oynanışıyla Vampire: The Masquerade – Swansong, hem soruşturma hem de diğer karakterlerle olan sosyal etkileşimlerin esnasında yaptıklarının sonuçlarına büyük önem veriyor. Her durumu dikkatlice analiz etmelisin, çünkü verdiğin kararların kahramanlarının hayatları ve Boston Kamarası’nın kaderi üzerinde çok büyük etkileri olacak.
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir