Warner Bros. Yeni Bir Teaser Yayınladı… Yeni Batman Oyunu Çok Yakın

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Warner Bros Yeni Bir Teaser Yayınladı Yeni Batman Oyunu Çok Yakın

Warner Bros Games yaklaşık bir yıldır yeni Batman oyunuyla ilgili teaser yayınlıyor. İlk olarak “Capture the Knight” adı altında yayınlanan teaser ile yeni oyunun sinyallerini vermişlerdi. Keza bu yılın başlarında da boş durmayan WB, Şubat ayına kadar teaser yayınlama devam etti. Ancak uzun süredir ne Batman ne de başka bir oyundan haber veren WB, sonunda sessizliğini bozdu.

Dün yayınlanan bu teaser henüz çok bir şey ifade etmese de 22 Ağustos tarihinde gerçekleşecek DC Fandom etkinliğinde yeni Batman oyunuyla ilgili net detaylar öğrenebiliriz.

Son olarak bahsedeceğimiz şey ise r3dakt3d ismiyle açılan sosyal medya hesapları. Kurulan hesaplar şimdiye kadarki teaserları yayınlamakla birlikte, şu görseli sızdırdı; Batman gotham knights

Bu görsel, Eylül ayında gösterilen dört logonun yanı sıra, Ocak ayında gördüğümüz Baykuşlar Mahkemesi  amblemi ve bir GCPD rozetini içeriyor. Ortadaki dört sembol ise Batman, Batwoman, Robin ve Nightwing’i temsil ediyor.

Ayrıca aynı isimle kurulan internet sitesi de bize bazı mesajlar veriyor. “We have be3n expecting you – 8/18.” Kurulan ilk cümle tam olarak ne demek istiyor anlamasak da 8/18 bugünün tarihi olabilir. İlerleyen saatlerde bir trailer ile karşılaşabiliriz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image