Call of Duty Warzone, Pacific Caldera Haritasına Kavuşuyor

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Bir Activision yöneticisi, yakında gelecek olan Warzone Pacific Caldera haritasının nasıl görüneceğine dair resmi Twitter hesabından biraz bilgi verdi.

Ünlü Call of Duty serisi ile bildiğimiz Activision, çok kısa bir süre önce tekrar 2. Dünya Savaşı temasına dönme kararı alarak Call of Duty: Vanguard isimli yeni oyununu yayınlamıştı. Oyun için gelen eleştiriler ise şimdilik fena değil gibi ve 2. Dünya Savaşı temalı modern bir oyun arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Böyle önemli bir yapımı yayınlamakla uğraşırken de aynı zamanda Call of Duty Warzone ile de ilgilenmeyi unutmamış Activison. Call of Duty markasının diğer bir ürünü olan Warzone oyunu ise yapılan açıklamalara göre içerisinde geniş bir harita güncellemesi de barındırmak üzere yeni bir büyük güncelleme alacak. Bu güncellemeyi ise önümüzdeki ay içerisinde Vanguard ile birlikte aynı anda alacak. Activison – Blizzard ve King’in Baş Kreatif Direktörü Pelle Sjoenel, Twitter’da haritaya genel bir bakış atmamız için bir resim de yayınladı.

Pelle Sjoenel’in Pacific Caldera paylaşımı

Sizin de görebileceğiniz üzere paylaşımda konu ile alakalı çok fazla detay yok ama Pacific Caldera haritasının genel yapısının yanı sıra ne kadar büyük olacağı konusunda az çok fikir de veriyor.

Call of Duty: Vanguard ve Call of Duty Warzone, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için mevcut. Oyunlara gelecek bu yeni güncellemenin tarihi ise 2 Aralık.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir