Watch Dogs Legion Hafta Sonuna Özel Oynaması Ücretsiz Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Watch Dogs serisinin en yeni oyunu Watch Dogs Legion’u hafta sonuna özel oynaması ücretsiz kılıyor. 3 Eylül ile 5 Eylül tarihleri arasında oyun severler; PS5, PS4, PC (UPLAY veya Epic Games Store) ve Stadia’dan oyunu oynayabilirken bugün itibariyle önden de indirebilirler.

Geçtiğimiz ücretsiz hafta sonu anları gibi bu oyunda da yeni oyun severlerin ilerlemeleri kaydedilecek. Yakın zamanda gelen Legion of the Dead, Money Heist ve PS5 yamasından sonra oyun, yiğidin hakkını yememeliyiz ki seriye yeni olanlar için daha eğlenceli hale geldi. Watch Dogs: Legion’un PC versiyonu ise DLSS ve Işın İzleme de destekliyor.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion’da neler yapabiliriz?

Londra’yı kurtarmak için her şeyden önce bir lejyona ihtiyacın var. Bir Hacktivist grubu inşa etmek ne yazık ki o kadar kolay değil. Umutların tükendiği ve Londra’nın saat kulesini kara bulutlar kapladığı sırada aklına bir fikir geliyor: Teknolojinin gücünden yararlanmak. Etrafında gördüğün neredeyse “herkesi” tarayarak kendilerine özgü yeteneklerini tart ve onları kendi grubuna kat. Kimi insan kombat dronlarını hacklerken kimisi de gireceğin binadaki adamları temizleyecek. Özgün cihazlar, giysiler ve maskeler ile tarzını yansıt, fiyakalı güvenlik sistemlerini bile geride bırak ve DedSec’in gözünü korkut. Muazzam bir açık dünya içerisinde keşfe çıkarken neye karşı savaştığını bir kez daha hatırla.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image