Watch Dogs: Legion İçin Yeni Bir Hikaye Trailerı Geldi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Watch Dogs: Legion İçin Yeni Bir Hikaye Trailerı Geldi

Ubisoft, biri hikaye biri oyun sonrası desteği anlatan iki yeni trailer paylaştı.  Oyun sonrası destek olarak bahsettiğimiz ikinci trailer, hikaye modundan sonra multiplayer modunun nasıl olacağına odaklanıyor.

Oyunun çıkışı yaklaşmışken Ubisoft elinde kalan son kartları oynuyor. İlk izlediğimiz trailer her zaman olduğu gibi sıradan bir hikaye fragmanı

Oyun sonrası destek ise bize üstünde konuşacak bolca şey veriyor. Multiplayer modun 3 Aralık 2020’de bir güncelleme şeklinde gelmesi planlanılıyor. 4 kişilik gruplar halinde oyun zevkimizi arttırabileceğiz.

İlk gördüğümüz oyun modu ise alışkın olduğumuzdan biraz farklı. Deatmatch modunda insanlar yerine küçük robotları kontrol ediyoruz ve savaşıyoruz. Ama merak etmeyin yapımcılar ilerleyen günlerde çeşitli yeni karakterler ve özellikler ile PVP modları da getirecek. Ayrıca bütün bu güncellemeleri ücretsiz bir şekilde yapacak.

Tanıtılan son şey ise yeni bir hikaye sunacak Watch Dogs: Legion – Bloodline, sezon paketi. Bu paket eski oyunlardan Aiden Pearce ve Wrench’i oynanabilir karakter olarak ekleyecek. Bununla birlikte Assasins Creed serisinin bir karakter daha Watch Dogs: Legion’da görünecek.

Bir aksilik olmadığı sürece Watch Dogs: Legion, 20 Ekim 2020’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir