Xbox Live Gold Nisan 2022 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

[dropcap]M[/dropcap]icrosoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Nisan ayında da üyelere özel verilecek ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı.

Xbox Live Gold Nisan 2022 Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Yazıları

Another Sight (1 – 30 Nisan): ANOTHER SIGHT Viktorya döneminin sonuna doğru, 1899’un Londra’sında geçen ve nostaljik bilimkurgu öğeler içeren fantastik bir macera. Kültür ve karakterlere odaklı ANOTHER SIGHT, iki ana kahramanı, olağanüstü cesaret sahibi bir genç kız olan Kit ile kızıl tüylü gizemli kedi Hodge arasındaki duygusal ilişkinin gelişimine yoğunlaşıyor. Bu ikili Londra metrosunun inşaatının karanlık bir dehlizinde, Kit tünellerden birinin çökmesiyle görme yetisini kaybettikten hemen sonra karşılaşıyorlar. Birlikte bilinmeyene doğru çıktıkları gerçeküstü yolculukta Hodge Kit’in güvenini kazanarak eli ayağı oluyor ve nasıl vazgeçilmez bir dost olduğunu kanıtlıyor.

Hue (16 Nisan – 15 Mayıs): Hue, arkaplan renklerini değiştirerek dünyayı etkilediğiniz, son derece canlı renklere sahip, ödüllü bir puzzle-platform oyunudur. Kayıp annenizi bulmak için renkli parçaları bulacaksınız ve tehlikeli, gri bir dünyayı keşfe çıkacaksınız. Karşınıza çıkan engeller arkaplan ile aynı renge geldiğinde yok olacak ve sizi yeni, heyecanlı, tehlikeli ve birbirinden renkli bulmacalara götürecek.

Outpost Kaloki X (1 – 15 Nisan) – Xbox 360: Tek Oyunculu, HD (Yüksek Çözünürlük) Galaktik limonatayı herkes sever… bu da sizin için büyük uzay paraları demek! Ama limonata standınıza nasıl güç sağlayacaksınız? Bir güneş yel değirmeni inşa etsen iyi olur… Ama yel değirmeni için yer dolarları olmadan nasıl ödeyeceksin??? Outpost Kaloki X, akıllı karakterler ve tuhaf hikayelerle dolu, sizi ziyaret eden uzaylıları mutlu etmenin ve nakit para kazanmanın sizin işiniz olduğu, hafif yürekli uzay istasyonu kralı oyunudur! Adventure Story, War Story veya 11 farklı Senaryodan herhangi birini oynayın. Gerçekten ne istediklerini öğrenmek için müşterilerinizle sohbet edin… ve harika genişletmeler hakkında sıcak ipuçları alın. Daha gelişmiş olanların kilidini açmak için daha düşük seviyeli genişletmeleri tamamlayın. İstasyonunuzun ihtiyaçlarını, müşterilerinizin isteklerini ve kendi para ve zafer umutlarınızı dengeleyebilir misiniz? Bu öğe için geri ödeme yoktur.

MX vs ATV Alive (16 – 30 Nisan) – Xbox 360: MX vs ATV serisinin beşinci yinelemesinde sıkı çekişmeli yarışlarla pozisyon için güreşirken rekabetin sahibi olun. Yarış türünü tanımlayan devrim niteliğindeki gerçek dünya fizik motorunun gerçekçiliğini hissedin. Alive, motokros gösterisini ve rekabetçi yarışların özünü yakalarken, en yeni üreticilerin en iyi binicilerini ve teçhizatını sunarken sporu yaşayın.

Verilen tüm ücretsiz oyunlar geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

Son olarak Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunlarından bazılarının süresi dolmadan almayı unutmayın. İyi oyunlar…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir