İÇERİKLER

Yeni Batman filminden İlk Teaser Yayınlandı

Yeni Batman filminden İlk Teaser Yayınlandı

Robert Pattinson’ın yakında çıkacak Batman filmi The Batman, en çok beklenen DC filmlerinden biri. Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği, Matt Reeves imzalı The Batman filminden ilk teaser yayınlandı. Film, 1 Ekim 2021’de vizyona girecek.

Filmin prodüksiyonu salgın nedeniyle kapatıldı, ancak Reeves’in DC’nin FanDome sanal toplantısına getirdiği görüntüler, pelerinli savaşçının hayranlarının ne beklemesi gerektiğine oldukça iyi bir bakış. Gotham Şehri’nde her zaman olduğu gibi, suç her geçen gün artıyor ve bazı alçak güçler Batman’a ulaşmaya çalışıyor. Hikaye, Bruce Wayne’in Batman olarak kariyerinin yaklaşık ikinci yılında, hala maskeli bir kanunsuzluğun olduğu bir dönemde geçiyor.

Fragman ayrıca Jeffrey Wright’dan James Gordon ve Zoe Kravitz’in Catwoman’ı da içeren birkaç önemli karakter içeriyor. Reeves, bu karakterlerin çoğunun hala kendi içlerinde gelişim aşamasında olduğunu vurguladı; Örneğin Selina Kyle henüz Kedi Kadın değil. Hem The Riddler hem de The Penguin de suç kariyerlerinin ilk safhalarına yeni girmişler.

Muhtemelen fragmanın en şok edici kısmı Pattinson ve Reeves’in Batman’i değil, Bruce Wayne’i ele alması. Bu, Bruce Wayne’in Christian Bale, Michael Keaton’ın ve hatta Ben Affleck’in tasvirlerindeki beklenebileceği gibi bakımlı, zengin, playboy versiyonuna benzemiyor. Pattinson’da Bruce Wayne biraz daha dağınık, biraz daha karanlık.

 

Reeves, “Onun için bir başlangıç ​​hikayesi olmadan, onun kökenine değinen bir şey.”

 

Reeves, son birkaç ay içinde, Pattinson’un Batman kostümüne ve yeni Batmobil’in resimlerine önceki ilk bakış da dahil olmak üzere birkaç ayrıntı paylaşmıştı. Film normalde 21 Haziran 2021’de gösterime girmesi gerekiyordu, ancak prodüksiyonu ve filmin bu yıl piyasaya sürülmesini etkileyen salgın nedeniyle 1 Ekim 2021’e ertelendi. Gecikme tüm Batman hayranları için üzücü olsa da şimdiye kadar gördüğümüz görüntüler, oldukça heyecan verici.

Merakla bekliyoruz…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu