Kategorilendirilmemiş

Yeni Bioshock Oyunu Geliştiriliyor

Yeni Bioshock Oyunu Geliştiriliyor

Oyuncular tarafından çok beğenilen ve tam not alan oyun serisi olan Bioshock için yeni bir oyunun geliştirme aşamasında olduğu doğrulandı.

2K Games tarafından yapılan açıklamalara göre, Cloud Chamber adında yeni bir stüdyonun kurulduğu ve senaristler topluluğu olarak adlandırılan stüdyonun tek hedefinin yeni Bioshock oyunları olacağı bildirildi.

Bu yeni stüdyo da yeni Bioshock için geliştirmelere başlanmış durumda. Cloud Chamber ekibi iki noktada çalışacak. Bunlar 2K Games in Bay Area’daki kampüsü ve Montreal ofisi.

2K Başkanı David Ismailer “Oyun portföyümüzü büyütmeye devam ederken, değerli IP’lerimize de daha fazla yatırım yapmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaparken,
Cloud Chamber stüdyoları yöneticisi Kelley Gilmore ise ” Ekibimiz hem stüdyonun yapısına hem de düşüncesinin doğasına, çeşitliliğin güzelliğine ve gücüne inanıyor. BioShock’ın oluşumundan, ilerlemesinden ve ünlenmesinden sorumlu birçok kişi ile birlikte 2K ailesinin bir parçası olmaktan ve BioShock gibi ikonik bir serinin yeni oyunundan sorumlu olmaktan onur duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Tabi oyunun ne zaman oyuncularla buluşacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu