Yeni State Of Play Etkinliği Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz hafta PlayStation, Japon oyunları üzerine odaklanan bir State of Play etkinliği gerçekleştirmişti. Her ne kadar birçok batılı oyuncu için bu etkinlik anlamsız gözükse de üzerinden çok geçmeden bir sonraki State of Play duyuruldu.

Yeni State of Play Etkinliği Ne Zaman?

20 dakika sürecek bu etkinlik, bir süredir beklenen Hogwarts Legacy‘e odaklanacak ve etkinlikte oyundan 14 dakikalık PS5 oynanış videosu yayınlanacak. Yapımcı Avalanche Software’den birkaç yapımcı, geriye kalan sürede oyun hakkında ek bilgiler paylaşacak.

State of Play, 17 Mart’ı 18’ine bağlayan gece TSİ 00:00‘da YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanacak…

Hogwarts Legacy - State of Play

Hogwarts Legacy’nin Tanıtım Bülteninden

Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan, sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG’sidir. Artık aksiyonun kontrolünü elinize alabilir ve büyücülük dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz. Fantastik canavarları keşfedip keşfederken, karakterinizi özelleştirirken ve iksirler yaparken, büyü yapmada ustalaşırken, yetenekleri yükseltirken ve olmak istediğiniz sihirbaz olurken tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın.

1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Karakteriniz, büyücülük dünyasını parçalamakla tehdit eden eski bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul aldınız ve kısa sürede sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfettiniz: Kadim Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için korumaya mı yoksa daha uğursuz sihrin cazibesine mi boyun eğeceğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz.

Müttefikler edinirken, Karanlık büyücülerle savaşırken ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderine karar verirken Hogwarts’ta yaşama hissini keşfedin. Mirasınız, ondan yaptığınız şeydir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir