Call of Duty Vanguard Multiplayer Modu Bir Hafta Boyunca Ücretsiz

Call of Duty Vanguard'ın Multiplayer Modu, 24 Mayıs 17:00’a kadar PC, Xbox ve PlayStation üzerinden oynaması ücretsiz.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Kasım 2021’de çıkış yapan serinin son oyunu İkinci Dünya Savaşı temalı Call of Duty Vanguard, henüz çıkışının üzerinden çok fazla zaman geçmemiş olmasına rağmen oyunun çok oyunculu modları ücretsiz denemeye açılıyor.

Oyunun multipalyer modlarını ücretsiz olarak denemek isteyen oyuncular, 24 Mayıs 17:00’a kadar PC, Xbox ve PlayStation üzerinden ücretsiz olarak erişebilecekler. Oyunun PC’deki dosya boyutunun da 65 GB civarında olduğunu hatırlatalım.

Normalde şirket zaman zaman tüm Call of Duty oyunları için ücretsiz deneme etkinlikleri sunuyor. Ancak serinin son çıkış yapmış olan oyunu Call of Duty Vanguard için işler pek beklendiği gibi gitmedi. Lansman gününden iki hafta sonra ilk ücretsiz deneme etkinliği düzenlendi. Daha sonrasında ise yine oyun için aralıklı olarak ücretsiz etkinlikler yapılmaya devam edildi.

Call of Duty Vanguard’ın Multiplayer Modunu Nasıl Ücretsiz Olarak Deneyebilirim

Battle.net uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurulum işlemini tamamlandıktan sonra hesabınız ile giriş yapın. Uygulama içerisinde bulunan COD Vanguard sayfasına ulaşıp, ‘Play Free’ seçeneğine tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirin ve ücretsiz deneme etkinliğinin tadını çıkarın.

Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için mevcut olan Call of Duty Vanguard modunu detaylı incelediğimiz yazıya bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir