CD Projekt’ten Ücretsiz Cyberpunk 2077 ve The Witcher Koleksiyon Paketi

CD Projekt'in 20. yılı şerefine, The Witcher ve Cyberpunk 2077'nin hayranlarına, oyunlara ait onlarca özel içeriği barındıran CDPR Goodies Collection ücretsiz olarak sunuldu.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
cyberpunk 2077

CD Projekt’in dijital oyun satış mağazası olan GOG.com üzerinden zaman zaman biz oyun severlere ücretsiz olarak oyunlar veriliyor. Bu bu sefer de CD Projekt’in 20. yılı şerefine bizlere ücretsiz bir oyun yerine çok sevilen oyun serisi The Witcher ve Cyberpunk 2077‘nin hayranlarını oldukça mutlu edecek bir koleksiyon paketini ücretsiz yaptı.

CD Projekt tarafından geliştirilen The Witcher serisi oyun dünyasının en büyük markalarından bir tanesi olmayı başardı. Ancak şirketin büyük umutlarla geliştirdiği ve duyurduğu Cyberpunk 2077 aynı başarıyı elde edemedi. Sorunları günden güne düzeltilen oyun, vaadedilen seviyelere gelmeye başladı diyebiliriz.

GOG üzerinden The Witcher serisinin ve Cyberpunk 2077‘nin hayranlarına, oyunlara ait onlarca özel içeriği barındıran CDPR Goodies Collection ücretsiz olarak sunuldu. Ücretsiz olarak sunulan içerikler içerisinde çeşitli posterler, sahne arkası görüntüleri, kitapçıklar, bazı özel videolar, röportajlar ve duvar kağıtları yer alıyor olacak. Stüdyonun 20.yılını kutlamak için hazırladığı CDPR Goodies Collection‘ın, hangi tarihe kadar ücretsiz olacağı henüz açıklanmadı. Ancak elinizi çabuk tutmanız da fayda var.

cd Projekt

CD Projekt RED Goodies Collection GOG’dan Nasıl Alınır?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra, CDPR Goodies Collection‘ın mağaza sayfasına girmeniz gerekiyor. Daha sonra önünüze çıkan sayfadan “add to cart” yazan yeşil kutucuğa tıklamanız, ardından sepetinize giderek bedava satın alım işlemini onaylamanız gerekiyor. Hepsi bu kadar. Artık GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden paket içeriklerinizi dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir