Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu İndirmeye Sunuldu, Peki Haftaya Ne Var?

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, normal fiyatı 109 TL olan, 5 Lives Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından Ağustos 2020’de piyasaya sürülen bağımsız aksiyon macera RPG oyunu Windbound indirmeye açıldı.

Bu hafta verilen ücretsiz oyun Windbound’u 17 Şubat tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyerek kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunun sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki Haftaya Epic Games Store’da Hangi Oyun Ücretsiz?

Bugün, Epic Games Store’un haftaya vereceği ücretsiz oyunun ne olduğu ile ilgili bir sızıntı ortaya çıkmıştı. Dealabs üyesi Billbill-kun’un bu sızıntısı da doğru çıktı. 505 Games’in atmosferik macera oyunu Brothers A Tale of Two Sons, haftaya mağaza tarafından ücretsiz olarak sunulacak.

Oyun, 17 – 24 Şubat tarihleri arasında erişime açılacak ve bu tarihler arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca oyunun Epic Games Store sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Başarılı İsveçli film yönetmeni Josef Fares ve üst düzey geliştirici Starbreeze Studios’un eseri olan destansı yolculukta iki kardeşe rehber ol. Tek oyunculu modda ortaklaşma heyecanını tadarken iki kardeşi aynı anda yönet.

Bulmacaları çöz, çeşitli bölgeleri keşfet ve her bir stick ile bir kardeşi yöneterek boss’lar ile savaş. Hayata tutunan bir adam. Hasta babalarını iyileştirme şansı arayan iki çocuğun elinde tek seçenek vardır. Hayatta kalabilmek için sırtlarını birbirlerine yaslayarak “”Yaşam Suyu””nu bulabilmek üzere bir yolculuğa çıkmak zorundadırlar Biri zayıfken diğeri güçlü, biri korkmuşken diğeri cesur olmalı…

Bu yolculuğu unutamayacaksınız.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: 2.4 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 /ATI Radeon HD 2600
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir