Far Cry 7 Online Odaklı Bir Oyun mu Olacak?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Far Cry 6’nın bizdeki etkisi geçmemişken serinin yedinci oyunu Far Cry 7 hakkında oldukça ilginç iddialar ortaya atıldı.

Far Cry 7 hakkında neler konuşuluyor?

Axios isimli bir kaynak, Ubisoft’un Far Cry serisinin bir sonraki oyunu olan Far Cry 7’de çok oyunculu deneyimi merkeze alabileceğini ifade etti. Online odaklı bir oynanış düşünen Ubisoft, şayet bu yolu izlerse serinin gidişatını önemli ölçüde etkileyecek. Geçtiğimiz günlerde VGC bir QR kodunun keşfedildiğini söyleyerek stüdyonun, Far Cry evreninde geçen çok oyunculu bir oyun üzerinde çalışabileceğini yazmıştı. Tahmin yürütmek gerekirse bu oyun, pekala yeni gelecek olan yapım olabilir.

far cry 7

Haziran ayında da Bloomberg’den Jason Schreier, Ubisoft’un Far Cry 7 ile bambaşka bir yola gideceğini önermişti. Triple Click podcastine konuşan Schreier, şu cümleleri sarf etti:

“Duyduğum kadarıyla ki eğer doğru hatırlıyorsam, Far Cry için bundan sonra [Far Cry 6] kökten farklı bir yöne gitmeyi hedefliyorlar.

Perşembe günü çıkış yapan Far Cry 6, çoğu oyun medyası tarafından eleştirilmiş ve ortalama puanlar almıştı. Ubisoft’un halihazırda birçok oyununda uyguladığı formülü uygulayan Far Cry 6 hakkında yapılan incelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image