Marvel’ın İkonik Karakterlerinden Olan Blade’in Oyunu Duyuruldu

Marvel çatısı altında çıkan bir başka oyun ise vampir avcısı Blade'i anlatacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Etkinlikten kısa bir süre önce yayılan Dishonored 3 söylentileri ise yerini sürpriz bir yapıma bıraktı. Deathloop ve Dishonored 2’yi geliştiren ekip Arkane Lyon, Marvel’s Blade oyununu duyurdu.

Arkane’in sürpriz yapımı Blade oldu

Arkane Studios’un bir sonraki yapımı; Dishonored 2 ve Deathloop’da görev almış Dinga Bakaba tarafından yönetilirken oyuncuları, Paris’in karanlık sokaklarına taşıyacak.

Karanlık bir temaya sahip olacak tek kişilik aksiyon-macera türündeki Marvel’s Blade, ikonik vampir avcısını üçüncü şahıs kamerasından deneyimlememize imkan tanıyacak. Arkane Austin’in Redfall faciasından sonra böylesine büyük bir yapımın Lyon ekibine verilmesi ise biraz daha yüreklere su serpiyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir