KONSOLOyun HaberleriPC

RDR 2’den Arthur Morgan’ın Aktörü God Of War: Ragnarok’da Yer Alacak mı?

Arthur Morgan'ın seslendirmeni Roger Clark, God of War: Ragnarok ve Red Dead Redemption 3 hakkında konuştu.

Başarılı aktör Roger Clark hakkında bir kaç söylenti çıkmıştı. Bu söylentilerden biri Clark’ın God of War: Ragnarok‘daki Thor‘u seslendirmesiydi. Peki ya bu nereden mi çıktı?

Clark God of War’ın yapımcısı Santa Monica’nın işe alım tweet’ini kendi twitter hesabı üzerinden paylaştı. Oyuncular da doğal olarak bunu bir iş birliği olarak düşündü. Clark ise bu konuya bir röportajda değindi.

2018 The Game Awards en iyi performans ödülünü alan, RDR 2 için Arthur Morgan‘ı seslendiren Roger Clark Dan Allen Gaming’e röportaj verdi. Bu röportajda da Clark, kendisinin God of War: Ragnarok‘da Thor’u seslendirmesi söylentilerine cevap verdi:

“Bu söylentinin nereden kaynaklandığını biliyorum, bu biraz komik. Örneğin, birisi bana ‘Video oyunlarına nasıl girebilirim?’ diye sordu. İnsanlar bana bunu çok soruyor, bu yüzden, ne zaman bir stüdyonun işe aldığını duyurduğunu görsem, bunu paylaşırım. Bunu Santa Monica ile bir kez yaptım, sonra bildiğim tek şey, Thor olduğum. Yani, hiçbir şeyi doğrulamıyorum veya inkar etmiyorum, ancak bu üstünden gelinmesi gereken zor bir iş, söylemeliyim”

Arthur Morgan’ın ses sanatçısı Roger Clark

Özetle, Clark God of War: Ragnarok için açık kapı bıraktı. Herhalde yeni bir fragman gelene kadar bunu bilemeyeceğiz.

Ayrıca Clark Red Dead Redemption 3 hakkında da konuştu. Clark’ın dediğine göre RDR 3 yapılmazsa onu şaşırtırmış. Sanırız bizi de şaşırtır. Ayrıca hatırladığımız kadarıyla John Marston seslendirmeni Rob Wiethoff da RDR 3 veya geliştirilmekte olan tüm Rockstar oyunları için çalışmaya hazır olduğunu söylemişti. Bu iki ana karakterlerin seslendirmenleri RDR 3 için hazırlıklı gibi duruyor. Ancak RDR 3’ü yıllarca göremeyeceğimiz kesin…

Son olarak Roger Clark, büyüklüğü konusunda tam emin olamadığı yeni oyunlar üzerinde seslendirmen olarak çalıştığını da söyledi. Belki de bu oyunlar içinde God of War: Ragnarok da vardır. Kim bilir…

Kaynak
Screen Rant

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu