Sızıntı: Rockstar Games Duyurulmamış Oyunlar Üzerinde Çalışıyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Rockstar Games her ne kadar sıkı yönetimi olan bir şirket olsa da, mutlaka sızıntılar çıkıveriyor. Şimdi de, bir Rockstar Games çalışanı Linkedin hesabında duyurulmamış oyunlar üzerinde çalıştığını açıkladı. Bu da Rockstar Games’in sadece GTA VI üzerinde çalışmadığını gösteriyor. Bu duyurulmamış oyun(lar) GTA VI, Bully 2, Manhunt 3, Max Payne 4 veya bambaşka bir oyun olabilir.

10 yıla yakın süredir Rockstar Games’de kıdemli tasarımcı olarak çalışan bu personel ne zaman çıkacağı ve ne olduğu bilinmeyen bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Çalışan daha sonradan bunu profilinden kaldırsa da, artık çok geç. Ekran görüntüleri internette yayıldı.

rockstar 1

Bu duyurulmamış oyun en güçlü söylenti ve sızıntılara sahip GTA VI olabilir gibi gözüküyor. Ama çalışanın profiline oyunlar yazdığını unutmayalım. GTA VI dışında Bully 2 de olabilir. Ama Bully 2’den uzun zamandır sızıntı ve ya herhangi bir ipucu alamıyoruz. 90 gün içerisinde duyurulması beklenen GTA Trilogy Remastered da olabilir. Belki de yepyeni bir oyundur. Bunlar sadece tahmin.

Şimdi ise iş biz oyunculara düşüyor. Elimizdeki tüm ipuçları toplayıp ortada ne var görmemiz lazım. En yeni ipucumuz GTA Trilogy Remastered hakkında, en popüler ipucumuz ise GTA VI hakkında. Şu anlık Rockstar’ın resmi olarak sadece  GTA V: Expanded and Enhanced sürümü üzerinde çalıştığını biliyoruz.

Rockstar’ın bu oyunları ne zaman duyuracak bilmiyoruz. Sadece GTA: Trilogy Remastered’ın 90 gün içerisinde (sızıntıya göre) duyurulacağını biliyoruz. Umarız en kısa zamanda Rockstar’dan yeni oyunlar görürüz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir