Sea Of Thieves 4. Sezonu Oyuncuları Denizin Altına Gönderecek

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Sea Of Thieves‘in 4. Sezonu önümüzdeki hafta itibariyle başlıyor ve büyük ihtimalle bizi bir kez daha denizin altına götürecek. Bu çıkarımı ise Sea Of Thieves’in resmi YouTube hesabındaki kısa tanıtım fragmanından yapabiliyoruz.

Sea Of Thieves 4. Sezonu Tanıtım Fragmanı

Videoda gördüğünüz üzere ilk başta denizin altını göstermeden önce kayalık kısımda elini sallayan bir adam ve ardından da deniz üstünde bulunan gemideki birkaç kişiyi görmekteyiz. Bu sahneden sonra kameranın gemiden uzaklaşıp denizin diplerine doğru zoom yapması sonucu ise kısa bir görsel şölen ile karşılaşıyoruz.

Oyuncular, söz konusu kalıntıları keşfetmek için denizin derinliklere inebilir mi? veya oyun buna izin verir mi? Bu mümkün, ancak Rare henüz 4. Sezondan ne beklememiz gerektiğini tam olarak açıklamadığından, bu noktada yalnızca teoriler ve tahminler ortaya atabiliyoruz. Yine de oldukça eğlenceli bir macera olacak gibi görünüyor.

Her ne kadar oyuna hakim olmayanlar ve yeni yeni öğrenenler için çok güzel gözükse de, eğer cidden yapılırsa oyun bizi ilk kez denizin diplerine götürmeyecek. Geçen sezon oyuncular, okyanus tabanında otururken Siyah İnci’yi keşfetmenizi sağlayan A Pirate’s Life Tall Tales’in ikincisi olan The Sunken Pearl arayışının bir parçası olarak derinlikleri ziyaret ettiler ve Siren Kraliçesi’ne koştular.

sea of thieves

Yani, gelecek sezon şu anki sezona bir şekilde şekil veya formda bağlanabilir gibi görünüyor. Fakat tam olarak öğrenmek için bir süre beklememiz gerekecek. Yeni sezonun 23 Eylül Perşembe günü yayınlanacağını hatırlatalım.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image