Serious Sam: Siberian Mayhem Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
4 Dk Okuma Süresi

Serious Sam 4, serinin diğer oyunları kadar ses getirmese de bir seviyeye kadar sevilen bir oyun olmayı başarmıştı. 4.cü oyunun çıkışından neredeyse 2 sene geçmesinden sonra yeni Serious Sam oyunu – Serious Sam: Siberian Mayhem duyuruldu.

Devolver Digital’ın yayıncılığını üstlendiği, Croteam ve Timelock Studio’nun ortak olarak geliştirdiği Serious Sam: Siberian Mayhem, Sibiryada (Rusya) geçen aksiyon dolu yeni bir macera sunuyor. Bu oyunla birlikte oyuna yeni düşmanlar, boss’lar, silahlar ve araçlar ekleniyor.

Oyun 25 Ocak‘ta çıkış yapacak ancak henüz oyun ön siparişe açılmadı. Ek olarak, Serious Sam 4 sahipleri oyunun büyük indiriminden faydalanabilecek.

Serious Sam: Siberian Mayhem, Steam için 25 Ocak‘ta çıkışını yapacak.

Serious Sam: Siberian Mayhem’in Tanıtım Bülteninden

Serious Sam 4’ün dünyasına, Sam Stone’un maceralarındaki bağımsız yeni bir bölüm olan “Siberian Mayhem” e tekrar hoş geldin. Her seferinde Sam’den bir adım önde olan hain General Brand’i yakalama görevinde engin Rus topraklarını katet. Yol uzun ve görülecek çok şey var.

Timelock Studio ve Croteam tarafından ortak geliştirilen “Serious Sam: Siberian Mayhem”; unutulmuş hikayeler, keşfedilmemiş yerler ve Sam’in kendine özgü silahlarıyla Mental’ın Horde’una karşı verdiği savaşlarla, tanıdık bir macerada uzun bir deneyim sunuyor. Savaşa katıl, yoldaş!

SİBİRYA’YA HOŞ GELDİN

Rusya’nın kalbi… Burası devasa, soğuk ve o kadar belirsiz ki uzaylı istilacılar bile kayboluyorlar. Güzel ve tehlikeli bir dünyada geçen, kuzey kutbu kıyılarından, ıssız ormanlara, terk edilmiş köylere ve tüyler ürpertici bir hayalet kasabaya uzanan beş yeni seviyeyi dolaş. Sibirya, istediğin kadar savaşman ve dolaşman için yeterince büyük.

KIYAMETİN CANAVARLARI

Sibirya’da sadece en güçlüler hayatta kalır ve Mental bunu çok iyi biliyor. Aralarında göreceğin hiç aklından geçmeyen en gelişmiş ve korkutucu yaratıklardan bazılarının da olduğu bir dizi yeni düşman ve boss’lar, “Siberian Mayhem”de Horde’a katılıyor.

GÜÇLÜ SİLAHLAR

Serious Sam ve düşmanları arasında duran tek bir şey var, o da bir silah. Aralarında efsanevi AK’den deneysel “Perun” arbaletine ve daha nicelerinin olduğu cephanelik dolusu ölümcül yeni silahların keyfini çıkar. Tepeden ölüm mü yağdırmak istiyorsun yoksa 50 tonluk birinci sınıf ateş gücüyle bir mi olmak istiyorsun? Yeni alet ve araçlar, en yıkıcı rüyalarını gerçekleştirmeye için hazır.

YABANCI ORTAMLAR, ALIŞILMIŞ OLAYLAR

Tam yolculuk bitti ve daha anlatılacak hikâye kalmadı dediğin anda evren sana ikinci bir şans tanıyor. Tunguska’ya giden yolda Sam’e yardım eden, dışlanmışlardan ve beklenmedik karakterlerden oluşan bir çeteyle tanış. Bu vahşi toprakların sakladığı yeni hikâyeleri ortaya çıkarmak için yan görevleri tamamla. Çevrene dikkat et, dünya sana hiç beklemediğin şeyler söyleyebilir.

SİBİRYA GİZEMLERİ

Sibirya’nın toprakları devasa, ıssız ve sırlarla dolu. Kullanışlı, saçma, garip, tanıdık… Nasıl dersen. Hepsini bulabilir misin?

Serious Sam: Siberian Mayhem

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: 4-core CPU @ 2.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 780/970/1050 veya AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (1909)
  • İşlemci: 8-core CPU @ 3.3 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir