Sızıntı: GTA VI Modern Zamanda Geçecek

Biz 80'leri bekliyorduk ama...

GTA VI cephesinin oldukça sessiz olduğu bu zamanlarda Rockstar hala yeni oyunlarını duyurmama ve GTA V: Expanded and Enhanced’dan yeni görüntüler göstermeme inadı devam ediyor. Ancak sızıntı ve söylentiler az da olsa ortaya çıkmaya devam ediyor.

GTA, Battlefield 6 ve Call of Duty sızıntıları ile ünlü olan Tom Henderson GTA 6 hakkında biz oyunculara bir yeni bilgi daha verdi. NG adlı bir kullanıcı Tom Henderson’dan GTA 6 hakkında bilgi vermesini rica etmiş, Henderson da kullanıcıyı kırmayıp GTA VI’nın modern zamanda geçeceğini, dolayısıyla 80’lerde geçmeyeceğini tweet’inde söylemiş.

Oldukça kafa karıştırıcı bir bilgi. Çünkü daha önceki sızıntılara göz gezdirirsek, oyunun 80’lerde geçeceğini görüyoruz. Sanırız, ikilemde kaldık. Belki de, Tom Henderson bu sızıntıyı kabul etmiyordur. Zira Tom Henderson geçtiğimiz haftalarda GTA VI sızıntılarının %80’i yanlış olduğunu bildirmişti.

En iyisi Rockstar Games’in çatı şirketi olan Take-Two’nun katıldığı E3’de yeni bir duyuru beklemek. GTA VI duyurulması biraz zor ama belki de GTA: Trilogy Remastered/Remake duyurusunu veya GTA V: Remastered’dan yeni görüntüler görürüz. Kim bilir…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu