Yakında Çıkış Yapacak Olan Starfield’dan Live Action Fragman Gösterildi

Bethesda Game Studios'un üzerinde çalıştığı uzay yolculuğu RPG'si Starfield, 6 Eylül'de Xbox Series X/S ve PC'de çıkışını gerçekleştirecek.

Hazal Altuğ
Hazal Altuğ
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız duyuruya ve güncellemeye ev sahipliği yapan Gamescom Opening Night Live, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 21:00’da başladı. Oyunlarla alakalı yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü tekrardan alevlendirmeye çoktan başladı.

Starfield‘ın lansmanına günler kala Bethesda ve Microsoft, oyunu bekleyenlerin heyecanını daha da arttırmak için Gamescom 2023’te yeni bir fragman yayımladı.

Starfield hakkındaki fragman ne anlatıyor?

Starfield’a ait müziklerin bestecisi Inan Zur’un canlı performansının yanı sıra, sinematik live action fragman da gösterildi. Fragmanda, uzayın derinliklerinde oyuncuları bekleyen maceralardan minik kesitler gösterildi.

Ayrıca oyun direktörü ve Bethesda Game Studios’un yüzü Todd Howard oyun ve ana hikaye hakkında konuşmak adına sahneye çıktığında Constellation adında uzay kaşiflerinden oluşan bir gruba katılmak gibi yeni bilgilerden bahsederken oynanışa ait yeni görüntüler de gösterildi.

Oyun, 6 Eylül’de Xbox Series X/S ve PC için çıkışını gerçekleştirecek ve Premium Sürüm sahipleri için 1 Eylül’de erken erişime açılacak.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir