Red Dead Redemption 2’yi %100 Bitiren Babayı Duydunuz mu?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Genelde Reddit’te genç yaşlı oyunseverlerin başarılarına tanık oluruz. Peki ya bu sefer 69 yaşındaki bir babanın başarısına ortak olsak nasıl olur?

Red Dead Redemption 2 oynayan koca yürekli babalar da var…

Red Dead Redemption 2

Reddit kullanıcısı kleverone’ın anlattığına göre 69 yaşındaki babası, Red Dead Redemption 2‘yi %100 skorla bitirmiş. Kullanıcıya göre bu oyun, babasının 2019’dan beri oynadığı ilk oyunmuş. Red Dead Redemption 2’nin %100 tamamlanması küçük bir başarı değil. 100’den fazla ana hikaye görevini tamamlamanın yanı sıra, tüm yan görevleri de tamamlamanız gerekiyor. Bunların arasında; kaçakları kovalamak, çete saklanma yerlerini ele geçirmek veya pusuları püskürtmek gibi çeşitli aktiviteler var. Ayrıyeten oyuncular ayrıca keşif becerilerini, gizli hazineleri, düşmüş yoldaşların mezarlarını veya koleksiyon kartları setlerini de bulmalı.

My Dad finally did it! 69 years old and got 100% completion today. from reddeadredemption

RDR 2’nin açık dünya büyüklüğünü de göz önüne alırsak, bence babası harika bir işe imza atmış. Biz de diğer çoğu Reddit kullanıcısı gibi kleverone’ın babasını kutluyoruz!

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image